Links

Organisaties die werkzaam zijn op het Westerdokseiland, of interessant kunnen zijn voor de bewoners:

 

Buurtteam Amsterdam: Hulp nodig? Ga naar Buurtteam Amsterdam. Buurtteam Amsterdam is er voor u.

Heeft u moeite om rond te komen? Wilt u graag andere mensen ontmoeten? Moet u uw huis uit? Hebt u problemen door ziekte, een psychische aandoening of verslaving? Loopt het thuis even niet zo goed? Buurtteam Amsterdam is er voor u. Een plek in de buurt waar u naartoe kunt met al uw vragen. https://www.buurtteamamsterdam.nl

 

www.jordaangoudenreael.nl

www.podiumwesterdok.nl

www.centram.nl

www.ijsterk.nl

 

Platforms (betaalde) diensten:

- De Zorgbalie (thuis wonen zonder zorgen): www.dezorgbalie.nl

- Stichting Seniorenstudent, voor senioren, door studenten http://www.stichtingseniorenstudent.nl/

- Uw Assistent http://uwassistent.nl

- Thuis Gekookt (maaltijden): www.thuisgekookt.nl

- We Helpen (hulp zoeken en bieden) www.wehelpen.nl

- NL voor Elkaar (marktplaats voor vrijwillige en professionele hulp) http://nlvoorelkaar.nl

- Alles zelf - tot op de hoogste leeftijd www.alleszelf.nl

- De Thuiszorg Student, koppelt hulpbehoevende ouderen aan betrouwbare zorgstudenten https://www.thuiszorgstudent.nl/

- Internetveiligheid voor senioren https://www.c-and-a.com/nl/nl/shop/internetveilligheid-senioren

  • Tips voor veilig surfen en meer veiligheid op het internet
  • Veilig online shoppen
  • Basis van het internetbankieren
  • Online in contact blijven: e-mail, videobellen, chatten en sociale netwerken
  • Smartphone seniorenvriendelijk instellen
  • Dagelijkse hulp voor thuiswonende senioren: techniek en veiligheid
  • Online hobby’s voor senioren

 

Overige organisaties:

-  Het Roze Stadsdorp Amsterdam is een groeiend netwerk voor 50plus LHBT+ Amsterdammers. Het Roze Stadsdorp Amsterdam sluit aan bij de behoefte om (naast eventuele deelname aan de reguliere stadsdorpen) elkaar ook in roze verband te treffen. 
Het Roze Stadsdorp Amsterdam bestrijkt in tegenstelling tot de andere stadsdorpen de hele stad en Amstelveen en Diemen. www.rozestadsdorp.amsterdam

 

Restaurants en Café's in de buurt:

- Koffie & Zo https://www.koffiezoamsterdam.nl/

- Café Restaurant Hoogendam https://www.caferestauranthoogendam.nl/

- Café Westerdok http://www.cafewesterdok.nl

- Nomad Amsterdam http://www.nomadamsterdam.com

- Meneer Nieges http://www.meneernieges.nl

- Mos Amsterdam https://mosamsterdam.nl

- Bickers aan de Werf http://www.bickersaandewerf.nl

- 't Blaauwhooft https://www.blaauwhooft.nl/

 

Autodelen eigen auto of huurauto:

- SnappCar (delen via eigen auto) https://www.snappcar.nl/hoe-werkt-het

- Mywheels https://mywheels.nl/auto-huren/amsterdam

- Car to go https://www.car2go.com/NL/nl/amsterdam/how/

- Greenwheels https://greenwheels.nl